Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie na web

Pozor! Toto je prihlasovanie na web stránku. Prihlasovaci formulár na akciu nájdeš v rámci textu príslušnej akcie.
Chceš dostávať maily o akciách? Vyplň formulár.
Login *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Login *
Nick *
Heslo *
Heslo znova *
Email *
Email znova *

Akcie

Fatranská sloboda a demokracia 4

1ae238fb58c5cbcd6271e90eeac859cc

 

Zrejme každý má svoje obľúbené miesta, kde sa radi vraciame, či už je to park v meste, jedna lúka za dedinou, stará bútľavina na pahorku nad krajinou. Pre nás horalov sú to výšiny, ktoré ako mosty spájajú nebo so zemou a ich rozľahlé ticho nás prirodzene vnára do modlitby. Ak túžite aj vy obnoviť svojho ducha a naplniť si dušu a spoznať popri tom ďalšie nádherné zákutia Slovenska, tak ste tu správne. Milí turisti je tu Fatranská sloboda a demokracia IV! 

 

 

Čítať ďalej...

Liptovský sváko Choč

Voliči a voličky ???????????? vychod-slnka-z-velkeho-choca

4. 11. tu máme voľby (županov), aaale to nie je všetko - krásna príležitosť zvoliť si túričku na Choč a pokochať sa pohľadom na výkuk novembrového slniečka ????. 

Začíname 4. 11. o 14:00 z Ružomberka (žel. stanica), na noc sa utúlime v útulni na Strednej Poľane a nad ránom vybehneme na Veľkého Choča.

Tešíme sa na teba!

Čítať ďalej...

Roštovanie Roštúna


20171022 Rostovanie RostunaFčil pujdeme ze Záhorí a skončíme na Červeném Kameni. Tak jak nechceš seďet na rici, tak se rozhýb a spolu se přejdem. Vyhraď si neděli a pujdem sa projít. 

Čítať ďalej...

Tri grúne

Hore zdar!

Aj keď je furt jeseň, pomaly ale isto sa nám blíži Zima a angažovaný ochrancovia prírody z TANAPu si už brúsia zúbky na zimné uzávery chodníkov. My sa však tak ľahko nedáme a na poslednú chvíľu vypálime na roháčske grúne chytať bronz*, kochať sa scenériou, bojovať s reťazami, medveďmi a inou zverinou... a veru niet nad väčšiu romantiku ako noc na kolibe alebo západ slnka na Plačlivô*. Na záver pozrieme do múzea Liptovskej dediny a to všetko v dobrej spoločnosti krásnych ..X..

*zmena počasia vyhradená

X - doplň čo sa ti hodí: šuhajov/diev

Tri grne

Čítať ďalej...

Na zbojníckych chodníčkoch

Milí turisti, máme tu jeseň. A kde môže byť krajšia, ako v prírode, na horách, v lese? Tiesnavy-male

Pripravili sme pre vás víkendovku v Malej Fatre. Tento raz sa vydáme do menej navštevovaných, no nemenej pekných miest. Väčšinu času pôjdeme po zalesnených častiach malofatranského pohoria, slávne-neslávne vychýrených práve Jánošíkovou družinou, ktorej les, skaly a strminy poskytovali bezpečný úkryt. Vydáme sa na zbojnícke chodníčky, a pritom sa pokúsime vrátiť z hôr o čosi lepší, naplnený dobrom a pokojom. Verím, že krása jesennej krajiny a spoločenstvo ľudí, ktorí sa na akcii zídu, nám dopomôžu k tomu, aby sme boli zase o čosi bližšie k Bohu i k sebe navzájom. 

Tak srdečne pozývame "zbojníkov" i tých slušne vychovaných :) 

Čítať ďalej...