Prihlásiť Zaregistrovať

Prihlásenie na web

Pozor! Toto je prihlasovanie na web stránku. Prihlasovaci formulár na akciu nájdeš v rámci textu príslušnej akcie.
Chceš dostávať maily o akciách? Vyplň formulár.
Login *
Heslo *
Pamätaj si ma

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Login *
Nick *
Heslo *
Heslo znova *
Email *
Email znova *

Články

Nedeľné trio

IMG 0199

Je prvá aprílová nedeľa a my sa vydávame na nenáročnú túru do Malých Karpát. S kondičkou na jar treba začať pozvoľna...

Ráno nás autobus priviezol pred Červený Kameň. Po vystúpení z neho zisťujeme, že sa skoro vôbec nepoznáme. A to som si myslela, že budem len ja nová. Nuž, asi myslím príliš na seba. Po ostýchavom predstavení svojho mena a práce či štúdia sme sa pustili smerom na hrad. 

Čítať ďalej...

Karpaty skrz-naskrz

spoločnaKaždé ročné obdobie má svoje čaro. Každé skrýva svoje nenahraditeľné špecifiká a stáva sa tak odlišným od ostatných. Teraz však zavládla jeseň. 23. októbra bola v celej svojej nádhere a turisti sa vydali vychutnať si jej čaro do Malých Karpát.

Čítať ďalej...

Inovským Považcom

Na akciu sme prišli ôsmi.
Pomodlili sme sa a vyšli v ústrety prírode a lesom :) a poriadne nám cez to naše kráčanie fúkalo. Praktizujem síce úslovie: "Neexistuje dobré alebo zlé počasie, existuje iba dobre a zle vybavený turista.", zjavne  som však za ten posledný rok, kedy si hoviem väčšinu času tzv. indoor, odvykla od nárazov vetra.

Čítať ďalej...

Kokosy na Rysy 2.0

dscf2087 29805298520 o

 

 V posledný septembrový deň tohto roku sme vyrazili na v poradí druhú turistickú akciu Kokosy na Rysy, ktorá pre väčšinu z nás bola však prvou. Zraz turistov sa konal okolo 23.00 na hlavnej stanici v Bratislave. Po krátkom zoznámení a rozhovoroch sme sa presunuli do pridelených vagónov nočného vlaku smer Poprad-Tatry.

 

Čítať ďalej...

S turistami do raja

s turistami do raja kronika foto

 

It is good when you can start your weekend on a Friday afternoon in a train heading mountains. It's good when you're accompanied by people who like hiking. A perspective of going to paradise is also very good. Taking these three altogether we were about to have a great time.

 

Čítať ďalej...