Prihlásiť

Prihlásenie na web

Pozor! Toto je prihlasovanie na web stránku. Prihlasovaci formulár na akciu nájdeš v rámci textu príslušnej akcie.
Chceš dostávať maily o akciách? Vyplň formulár.
Login *
Heslo *
Pamätaj si ma

Akcie

Biele hory v Čiernej Hore

cierna hora fotka

Letné prázdniny sa blížia a spolu s nimi aj veľká letná akcia. Tento rok sa vyberieme obzerať krásy prírody do Čiernej Hory. Čaká nás putovanie po vysokých horách, ale aj schádzanie k hlbokým kaňónom. Ka ťa tento opis zaujal a chceš zažiť dobrodružný výlet, tak sa pridaj k nám.

 

 

 

 

 

 

Miesto konania: Čierna hora - pohorie Durmitor

 
Charakter trasy: Pripravte sa na päťdňové putovanie vo vápencových horách s nádhernými výhľadmi a divokými údoliami a kaňonmi. Cestu nám skríži aj najvyšší vrch pohoria - Bobotov Kuk a zídeme aj ku kaňonu Tara, ktorý je najhlbší v Európe. Viac informácií a fotiek nájdete tu. Bližšie informácie dostanú prihlásení v informačnom maili začiatkom júna.
 
Termín: 24. 6 - 1. 7. (+/- 1 deň)
 
Náročnosť: 3/4 (5 dní šľapania so všetkým vybavením a zásobami)
 
Odhad nákladov: 80-100€ (cestovné+poistenie, strava sa nepočíta)
 
Prihlasovanie: Prihlasovanie bude prebiehať formou mailov, nie cez formulár. Prihláste sa napísanim mailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  , do správy napíšte vaše meno, priezvisko, telefónne číslo a status (študent / pracujúci).
Do konca mája sa prednostne prihlasujú študenti, potom všetci ostatní. Zvýhodnení budú tiež tí, čo sa počas roka zúčastnili nejakých akcií.
(Kvôli náročnosti výpravy si vyhradzujeme právo aj na zamietnutie prihlásenia alebo jeho podmienenie účasťou na niektorej viacdňovej akcii. Prosíme o pochopenie a zároveň o sebakritické zhodnotenie svojich schopností pred tým, ako sa na akciu prihlásite!)
 
Max. počet účastníkov: 15